Klasse J-50 skudd ROV+Sigdal

1 Anders Haugen Lom og Skjåk 490 22*
2 Trym Blegeberg Skibrek Jondalen 490 22*
2 Maria Engen Skogly Røyken og Hurum 490 22*
4 Sander Nesbø Sælensminde Bergen 490 13*
5 Markus Medaas Seim 487 18*
6 Hanna Hunstad Sigdal 487 17*
7 Martin Qværnstrøm Blaker 487 17*
8 Amalie Evensen Os Skyttarlag 486 20*
9 Jonas Hofslund Oslo Østre 486 20*
9 Ole Martin Halvorsen Bergen 486 20*
11 Phillip Saude Fiskum 486 19*
12 Mats Østby Nordre Modum 486 16*
13 Kristoffer Tvedt Skråmestø Bergen 486 15*
14 Einar Skovly Råde 486 13*
15 Kristin Sørengen Øystre Slidre 485 14*
16 Victoria Seim Kjeilen Seim 482 17*
17 Yrjan Bergsbakken Røang Etnedal 482 13*
18 Jakob Adrian Farestveit Vaksdal/Modalen 482 12*
19 Ragnhild Lien Ølen 481 16*
20 Tore Skogheim Geilo 481 8*
21 Kristian Lerberg Hovet og Hol 480 17*
22 Simen Finstad Såner 480 15*
23 Cecilie Vemmelvik Kristiansand og Omegn 480 14*
24 Vegard Eikevik Sogndal 480 12*
25 Ingrid Jensløkken Blaker 480 11*
26 Stian Stafsberg Klyve Oslo Østre 479 15*
27 Petter Skaar Kristiansand og Omegn 478 14*
28 Regine Nordvik Stavanger 478 13*
29 Markus Klubnes Såner 478 8*
30 Hanna Fjordheim Gundhus Seim 477 17*
31 Emma Flesaker Fiskum 477 16*
32 Tobias Eskeland Stord 477 10*
33 Sannah Tveitastøl Haugesund og Sveio 476 16*
34 Hans Jørgen Lunderød Fredrikstad 476 9*
35 Andreas Finnestad Lund Søgne 475 12*
36 Rune Grobakken Øystre Slidre 475 11*
37 Kristoffer Skjerping Osterøy 474 11*
38 Carl Mikael Kvamme Seim 473 14*
39 Maud Elise B. Grønberg Tingelstad 473 13*
40 Ole Simen Eckhoff Gjermestad Egersund 472 14*
41 Stine Njøs Eikeland Leikanger 472 13*
42 Magnus E. Bøthun Sogndal 472 9*
43 Simen Grøterud Sigdal 472 8*
44 Lars Gulbrandsen Lilleng Råde 471 8*
45 Eirik Sylte Kongsberg 470 14*
46 Magnus Johannessen Søgne 470 8*
47 Vemund Hagaseth Fagernes 468 13*
48 Jonas Sodeland Øksendal Holum 468 11*
49 Erlend Molvik Larsen Meland 467 7*
50 Mari Haugstad Stake Gol og Ødegården 467 7*
51 Fabian Emil Torvund Seim 466 5*
52 Ullr Brage Nordvoll Bergen 465 9*
53 Emil Nygårdseter Kongsvinger og Omegn 465 8*
54 Fredrik Stubstad Mandal 465 7*
55 Tobias Mortensen Torbal Oslo Østre 464 11*
56 Johanne Dalene Kristiansand og Omegn 463 8*
57 Vegard Lussand Fana 462 10*
58 Sondre Svinstad Holum 461 9*
59 Trym Nordby Andersson Geilo 461 8*
60 Kasper Kvehaugen Fagernes 461 6*
61 Thea Rinde Oterkiil Mælum 458 4*
62 Øyvind Bjørnødegaard Etnedal 458 4*
63 Sivert Strand Øystre Slidre 457 11*
64 Thea Haukaas Nordøen Åsane/Hordvik 457 9*
65 Elin Mikkelsplass Nes og Bromma 455 6*
66 Lennarth Olsen Kristiansand og Omegn 452 10*
67 Tor Vetle Hanserud Jondalen 451 8*
68 Hans Christian Haakonsen Bergen 445 6*
69 Emmie Berit White-Simonsen Os Skyttarlag 444 3*
70 Even Bollerud Jondalen 440 12*
71 Benjamin Østebø Egersund 440 1*
72 Simen Østdahl Nes og Bromma 438 4*
73 Birgitte Stålen Berg Jondalen 438 4*
74 Aurimas Jakutavicus Røyken og Hurum 434 5*
75 Alexander Halvorsen Hauen Mælum 426 5*
76 Mattias Færøy Bergersen Herdla 425 8*
77 Ole Martin Drangsholt Rasch Åsane/Hordvik 423 8*
78 Sebastian Joa Egersund 422 9*
79 Ruben Kristoffer Tufteland Fitjar 411 5*
80 Daniel Mesic Meland 410 3*
81 Tor Martin Odden Kongsberg 227 4*
82 Oddvar Eidal Sigdal 222 3*

MLRes - www.megalink.no 17:26 - 03.09.2017