Klasse ER-50 skudd ROV+Sigdal

1 Gaute Grøterud Sigdal 500 41*
1 Olve Grønås Birkeland Haugesund og Sveio 500 41*
3 Sofie Evensen Os Skyttarlag 500 40*
4 Christoffer Finstad Frogn og Drøbak 500 35*
4 Vegard Auve Geilo 500 35*
6 Hauk Hamre-Hagen Etne 500 34*
7 Erling jr Lien Ølen 500 28*
8 Hanna Synnøve Huser Blaker 499 40*
9 Marius Bakken Moss og Våler 499 36*
9 Sander Årskog Vikhagen Jondalen 499 36*
11 Andrine Gården Vågå 499 34*
12 Stine Cecilie Bjerklund Holla 499 30*
13 Daniel Kittilsen Lunde 498 40*
14 Ola Kongsjorden Rollag og Veggli 498 36*
15 Emil Hauge Mælum 498 35*
16 Camilla Paulsen Johannessen Fredrikstad 498 34*
16 Tim Johannesen Amengual Bergen 498 34*
18 Marius Granberg Fet 498 33*
19 Tor Kristian Dulsvik Sogndal 498 32*
19 Anders Warlo Totland Nes og Bromma 498 32*
19 Tor Christian Mathisen Bamble 498 32*
22 Hans Kristian Dokken Nordre Land 498 31*
23 Nora Midtgard Jondalen 498 29*
24 Line Kasbo Trøgstad 498 28*
25 Annbjørg Laugerud Skaug Fiskum 498 27*
26 Jørgen Sandbæk Bondal Flesberg 497 35*
27 Even Øyjord Rødne Etne 497 33*
27 Hannah Johansen Time 497 33*
29 Lars Rakkestad Vennesla 497 29*
30 Sindre Meluken Blaker 497 28*
31 Jonas Wibe Flesberg 497 26*
32 Lilly-Nora Haugane Siljan 497 24*
33 Markus Johannessen Os Skyttarlag 497 23*
34 Sara Kristine Havik Johnsen Fiskum 496 35*
35 Helene Veres Andreassen Fiskum 496 30*
36 Bjørnar Kjønstad Halvorsen Flesberg 496 29*
37 Herman Baklid Jondalen 496 28*
38 Eirik Lussand Fana 496 27*
39 Marianne Rossevatn Øvre Eiken 496 25*
39 Kyrre Haugland Os Skyttarlag 496 25*
41 Ingeborg Gjøsæther Tyse Fiskum 496 23*
42 Aleksander Bryhn Røyken og Hurum 495 31*
43 Henry Oliver Spro Hansen Råde 495 28*
44 Aleksander Ronæs Os Skyttarlag 495 25*
44 Sindre Taule Sandstå Seim 495 25*
46 Sander Bekim Åmodt Etnedal 495 24*
47 Sander Klubnes Såner 495 19*
48 Idun Marie Hidemstrædet Vågå 494 29*
49 Sebastian Dahlberg Ølen 494 25*
50 Dagne Larsen Haugesund og Sveio 493 29*
51 Daniel Nyseth Etnedal 493 27*
52 Jens Martin Engevik Stord 493 27*
53 Ole Oskar Ormestad Søgne 493 26*
54 Martine S. Hauge Mælum 493 22*
55 Malin Wårøy Møll Holum 492 29*
56 Erik Løken Vågå 492 19*
57 Mathias Håland Etne 491 22*
58 Benjamin Langenes Nyhaven Søgne 491 19*
59 Hans Robert Gaarder Oslo Østre 490 17*
60 Mads Rydgren Toeneiet Rollag og Veggli 490 15*
61 Aleksander Olsen Lie Haugesund og Sveio 489 26*
62 Oda Kambo Hersvik Etne 489 25*
63 Bjørn Joar Nesset Vågå 489 22*
64 Mathias Berge Ølen 489 20*
65 Troy Blegeberg Skibrek Jondalen 489 17*
66 Dan Andre Lasseson-Korsviken Fet 488 25*
67 Jørgen Bjerkgården Kleiverud Flesberg 487 23*
68 Christian Bakkehaugen Petterse Råde 487 22*
69 Jeerawat (Maew) Krasri Haugesund og Sveio 487 18*
70 Kim Phoominant Ladee Røyken og Hurum 487 17*
71 Iver Haga Sigdal 487 14*
72 Loke Eide Os Skyttarlag 486 28*
73 Kim B. Egge Tingelstad 486 14*
74 Oda Johanne Nordøen Åsane/Hordvik 485 18*
75 Sander Maxmilian Halsli Bergen 485 18*
76 Ådne Storebø Haugesund og Sveio 485 12*
77 Fredrik G. Kristiansen Blaker 484 21*
78 Ole Christian Moksnes Røyken og Hurum 484 17*
79 Johnas Iversen Bergen 484 15*
80 Sigurd Ihle Vindafjord 483 18*
81 Knut Helge Kvamsøe Flatin Kongsberg 483 15*
82 Mia Jensen Nes Hatlestrand og Ølve 483 12*
83 Erika Paulona Nylund Nygaard Høylandsbygd 482 13*
84 Daniel Tjoflot Haugesund og Sveio 482 12*
85 Jøran Bjørge Sigdal 482 10*
86 Vilde Jensen Kongsberg 481 19*
87 Maren Jensen Nes Hatlestrand og Ølve 481 18*
88 Sølve Njøs Eikeland Leikanger 481 17*
89 Jone Holgersen Skjæveland Haugesund og Sveio 481 14*
90 Fredrik Svendsen Fana 479 6*
91 Lars Haukås Haugesund og Sveio 478 15*
92 Håvard Garaas Flesberg 477 13*
93 Henrik Roppestad Rossehaug Haugesund og Sveio 476 15*
94 Sander Tveitastøl Haugesund og Sveio 475 18*
95 Ana Maria Lilleås Jondal 475 16*
96 Brede Jensen Kongsberg 473 20*
97 Hanna Skjæret Blaker 473 13*
98 Marie Mørch Lislien Sigdal 472 10*
99 Hans Jakob Løvold Fiskum 471 16*
100 Nikolai B. Kronstad Geilo 471 9*
101 Inger Marie Bringsdal Holum 471 9*
102 Gjermund Hermundstad Øystre Slidre 468 15*
103 Heine Kongsjorden Rollag og Veggli 467 17*
104 Emil A Vatna Stord 457 12*
105 Kim-Morten Skrøvje Søgne 454 9*
106 Kevin Sjøstrøm Seim 452 6*
107 Torstein Stokkevåg Kolås Etne 443 15*
108 Tor Eirik Eckhoff Gjermestad Egersund 437 5*
109 Odin Skagmo Oslo Østre 249 15*
110 Jonas Myrvold Velle Fiskum 242 3*

MLRes - www.megalink.no 13:09 - 07.09.2017