Klasse R-50 skudd ROV+Sigdal

1 Emma Helene Heiaas Ski 498 30*
2 Bjørn Olav Robøle Øystre Slidre 497 23*
3 Thomas Tofte Ølen 497 19*
4 Anne Aamodt Flesberg 496 29*
5 Inga Marie Hanserud Jondalen 495 30*
6 Edvard Haugen Lom og Skjåk 495 23*
7 Mathias Nyhammer Haugen Seim 495 23*
8 Caroline Finnestad Lund Søgne 494 30*
9 Amalie Mortensen Torbal Oslo Østre 494 28*
10 Emil Svärd Skjeberg 494 21*
10 Kristoffer Reistad Varsla Sigdal 494 21*
12 Mina Wårøy Møll Holum 494 19*
13 Kine Saksæther Andersen Degernes 492 28*
14 Martin Ødegård Greipstad 492 27*
15 Sofia Dale Os Skyttarlag 492 21*
16 Daniel Ivar Brevik Røyken og Hurum 491 24*
17 Eirik Navelsaker Flesberg 491 24*
18 Nub Erik Østenfor Nes og Bromma 491 19*
19 Håkon Foss Mathisen Blaker 490 27*
20 Guro Sørnskog Karlsen Moss og Våler 490 24*
20 Sindre Bjørnestad Haugsvær Meland 490 24*
22 Even Warlo Totland Nes og Bromma 490 23*
23 Celine Daviknes Hårvik Os Skyttarlag 490 22*
24 Dagrun Laugerud Skaug Fiskum 490 21*
24 Lina Landmark Fana 490 21*
26 Ingvild Eikevik Sogndal 489 19*
27 Henrik Dorholt Lunde 489 17*
28 Maja Dorholt Lunde 488 23*
29 Sigve Saur Midtun Farnes 488 19*
30 Lauritz Ø Bjelland Stord 487 23*
31 Joakim Ullestad Fana 487 21*
32 Joakim Grambo Tangen Degernes 487 20*
33 Eskil Grøterud Sigdal 487 19*
34 Leon Fosser Degernes 486 18*
35 Rebekka Bjørnestad Meland 486 17*
36 Heine Kleivkås Kristiansand og Omegn 485 17*
37 Linus Braute Bakken Ski 485 12*
38 Adelheid Røttingen Møller Os Skyttarlag 485 11*
39 Tuva Meluken Blaker 484 23*
40 Kine Kvehaugen Fagernes 484 19*
41 Xander Johansen Bergen 484 16*
42 Halvor Værheim Øygarden Lunde 484 16*
43 Simen Sanne Oslo Østre 484 14*
44 Benjamin Langenes Seim 484 13*
45 Sveinar Nygård Daasvatn Åsane/Hordvik 484 11*
46 Mikkel Brusletto Geilo 483 20*
47 Georg Smefjell Ski 483 18*
48 Jenny Olsen Ek Fredrikstad 483 17*
49 Julie Torvund Midtsæter Fitjar 483 17*
49 Anders Løhaugen Ølen 483 17*
51 Anna Mørch Lislien Sigdal 483 13*
52 Julianne Skallerud Brekke Skjeberg 483 11*
53 Mariell Nesbø Sælensminde Bergen 482 19*
54 Morten Sørengen Øystre Slidre 481 19*
55 Vetle Skagmo Oslo Østre 479 19*
56 Synne Østdahl Nes og Bromma 478 14*
57 Maren Evensen Os Skyttarlag 477 16*
58 Jørgen Humlestøl Njøs Leikanger 477 16*
59 Martin Knutsmoen Sørlie Hovet og Hol 477 12*
60 Mathea Hasvold Nordre Land 476 14*
61 Ola Syver Håkenstad Lesja 476 13*
62 Patrik Jaroslav S. Remes Bergen 476 13*
63 Vetle Mathias Nordbø Mælum 476 11*
64 Maren Holtan Rasmussen Flesberg 476 9*
65 Andreas Kjønstad Halvorsen Flesberg 476 7*
66 Thor Einar Knudsen Kristiansand og Omegn 475 14*
67 Marie Mostraum Seim 475 8*
68 Sara Louise Hefte Uppheim 474 20*
69 Eirik Mahle Gisle Asker 474 13*
70 Svein Christian Mathisen Bamble 474 13*
71 Øystein Hasvold Nordre Land 472 15*
72 Magnar Jensløkken Korsmo Blaker 472 10*
73 Mia Volden Fitjar 471 17*
74 Sander Moland Blaker 471 7*
75 Benjamin Kartveit Omdal Vennesla 471 7*
76 Adrian Vetle Haugsdal Bergen 470 9*
77 Thomas Westerlund Haugesund og Sveio 469 7*
78 Askil Mestad Asker 468 11*
79 Henning Stien Nordbø Kristiansand og Omegn 467 9*
80 Iver Rindhølen Vågå 467 6*
81 Lars Sigurd Tufteland Fitjar 465 7*
82 Kristine P. Opdal Hatlestrand og Ølve 464 12*
83 Beate Humlestøl Njøs Leikanger 463 6*
84 Julian Årskog Vikhagen Jondalen 460 5*
85 Ørjan Wergeland Sauland 457 9*
86 Magnus Hauge Mælum 457 8*
87 Tuva Eskeland Stord 456 17*
88 Kristian Olsen Lie Haugesund og Sveio 455 7*
89 Karoline Seland Gransherad og Heddal 451 5*
90 Eirill Ulberg Hagavold Stjernen 448 4*
91 Tor Edvard Bringsdal Holum 443 4*
92 Marcus Sørfosbog Hansen Flesberg 438 1*
93 Mathias Svelstad Lesja 434 5*
94 Rune V. Valen Haugesund og Sveio 424 4*
95 Dennis Svendsen Mælum 420 3*
96 Christian B. Kronstad Geilo 407 1*
97 Ståle Mørch Halvorsen Søndre Modum 245 9*
98 Adelen Bogen Bakke Fiskum 244 9*
99 Eirill Ulberg Hagavold Stjernen 220 3*

MLRes - www.megalink.no 13:09 - 07.09.2017