Klasse J-25 Skudd

1 Jeanette Hegg Duestad Sem 50 50 50 98 248 14*
2 Vilhelm Assersen Egersund 50 50 50 98 248 12*
3 Sondre Ravnanger Oslo Østre 49 50 50 99 248 11*
4 Aleksander Teisrud Søgne 50 49 50 99 248 10*
5 Håkon Minge Råde 50 49 50 97 246 12*
6 Jakob Dalene Kristiansand og Omegn 50 48 50 98 246 11*
7 Martin Qværnstrøm Blaker 50 48 49 99 246 11*
7 Marius Rinde Farsund 50 48 50 98 246 11*
9 Tonje Engevik Stord 50 48 49 99 246 10*
10 Anita Bjørkedal Sartor 50 49 50 97 246 8*
11 Bjørn Magnus Hanserud Jondalen 50 48 50 97 245 13*
12 Simen Østdahl Nes og Bromma 49 48 50 98 245 13*
13 Simen Finstad Såner 49 49 50 97 245 11*
14 Emil Haavardtun Asker 50 48 50 97 245 10*
15 Markus Nyhammer Haugen Seim 50 48 49 98 245 9*
16 Espen Stenhaug Stavanger 50 48 49 98 245 8*
17 Emil Nygårdseter Kongsvinger og Omegn 49 49 49 98 245 5*
18 Erlend Heiaas Ski 47 49 50 98 244 13*
19 André A. Halseide Asker 50 50 50 94 244 10*
20 Steinar Feste Kvamme Seim 49 50 48 97 244 8*
21 Mathias Eikebø Asker 48 48 49 98 243 10*
22 Kristen Mikkelsplass Nes og Bromma 49 48 49 97 243 9*
22 Mats Aadland Flatås Stord 49 47 48 99 243 9*
24 Andreas Voith Nøtterø 50 47 49 97 243 8*
25 Einar Skovly Råde 48 47 50 98 243 5*
26 Yrjan Bergsbakken Røang Etnedal 50 45 50 98 243 4*
27 Amalie Evensen Os Skyttarlag 47 49 50 96 242 11*
28 Arne Johan Rasch Hansen Jr Røyken og Hurum 49 46 50 97 242 9*
29 Karen Sodeland Øksendal Holum 48 48 50 96 242 5*
30 Ole Kristian Ågotnes Sartor 49 47 50 96 242 3*
31 Ole Brukstuen Lismarken 47 48 48 98 241 5*
32 Rune Grobakken Øystre Slidre 50 48 50 93 241 4*
33 Elias Breiland Hetland Farsund 50 48 47 96 241 3*
34 Tore Skogheim Geilo 48 47 49 96 240 11*
35 Karoline Hustuft Aadne Styrvoll 50 48 46 95 239 8*
36 Emma Gyland Greipstad 49 48 49 93 239 7*
37 Tomas Haugnes Florø 49 46 48 96 239 7*
38 Guro Emilie Hiksdal Øglænd Ølen 46 48 48 97 239 6*
38 Ingvild Engen Lindbråthen Ådal 50 47 49 93 239 6*
40 Elisabeth H. Stokker Asker 49 46 50 94 239 5*
41 Hanna Fjordheim Gundhus Seim 48 47 49 94 238 7*
41 Andreas R. Nordvik Stavanger 50 46 50 92 238 7*
43 Henriette Stålen Berg Jondalen 48 44 49 97 238 4*
44 Even Grøterud Sigdal 48 46 47 97 238 3*
45 Sivert Strand Fagernes 48 47 49 93 237 8*
46 Øyvind Bjørnødegaard Fagernes 50 46 47 94 237 5*
47 Ole Alexander Undhjem Råde 48 44 47 98 237 2*
48 Fabian Emil Torvund Seim 49 43 49 95 236 9*
49 Ingvild Hefte Uppheim 48 47 50 91 236 4*
50 Jørgen Brukstuen Lismarken 50 46 50 89 235 7*
51 Jon Ola Høydahl Grostølen Geilo 50 46 48 91 235 6*
52 Ole Simen Eckhoff Gjermestad Egersund 46 48 49 92 235 3*
53 Ola Angeltveit Stord 48 42 49 95 234 6*
54 Victoria Seim Kjeilen Seim 50 41 49 94 234 5*
55 Ola Petter Transet Røyken og Hurum 50 43 49 91 233 4*
56 Ragnhild Lien Ølen 49 44 46 94 233 4*
57 Vemund Hagaseth Fagernes 48 42 48 93 231 5*
58 Carl Mikael Kvamme Seim 50 42 49 89 230 6*
59 Ada Margrethe Seim Kvinnherad 45 46 47 92 230 4*
60 Kristian Mikkelsplass Nes og Bromma 49 46 46 88 229 5*
61 Erik Aashamar Fagernes 49 44 49 86 228 5*
62 Mathias Bolstad Mück Blaker 48 43 45 92 228 4*
63 Trym Nordby Andersson Geilo 50 46 49 83 228 3*
64 Simen Skogheim Geilo 49 44 47 87 227 3*
65 Ole Martin Halvorsen Bergen 50 47 46 83 226 3*
66 Merethe Højfeldt Nes (Akershus) 48 43 47 87 225 2*
67 Helene Ure Skjønberg Os Skyttarlag 45 46 47 87 225 0*
68 Jens Egner Torkildsen Blaker 49 40 48 85 222 1*
69 Kenneth Tysse Lundblad Osterøy 44 41 46 91 222 1*
70 Simen Grøterud Sigdal 48 44 44 85 221 4*
71 Anna Isnes Tyse Fiskum 49 38 45 89 221 3*
72 Ludvig Lindholt Nes (Akershus) 48 41 46 83 218 3*
73 Benjamin Østebø Egersund 42 37 46 91 216 2*

MLRes - www.megalink.no 10:46 - 04.09.2016