Klasse J-50 skudd ROV+Flesberg

1 Aleksander Teisrud Søgne 496 24*
2 Jeanette Hegg Duestad Sem 494 30*
3 Martin Qværnstrøm Blaker 492 22*
4 Sondre Ravnanger Oslo Østre 492 21*
5 Tonje Engevik Stord 492 19*
6 Mats Aadland Flatås Stord 491 22*
7 Jakob Dalene Kristiansand og Omegn 491 18*
8 Anita Bjørkedal Sartor 490 17*
9 Emil Nygårdseter Kongsvinger og Omegn 489 13*
10 Bjørn Magnus Hanserud Jondalen 488 24*
11 Marius Rinde Farsund 488 16*
12 Vilhelm Assersen Egersund 487 16*
13 Kristen Mikkelsplass Nes og Bromma 486 14*
14 Steinar Feste Kvamme Seim 485 14*
15 Espen Stenhaug Stavanger 484 19*
16 Ole Kristian Ågotnes Sartor 484 11*
17 André A. Halseide Asker 482 20*
18 Emil Haavardtun Asker 482 16*
19 Mathias Eikebø Asker 482 15*
20 Simen Østdahl Nes og Bromma 481 18*
21 Arne Johan Rasch Hansen Jr Røyken og Hurum 481 15*
22 Elisabeth H. Stokker Asker 481 11*
23 Markus Nyhammer Haugen Seim 479 14*
24 Emma Gyland Greipstad 479 13*
25 Erlend Heiaas Ski 478 20*
26 Andreas R. Nordvik Stavanger 478 16*
27 Simen Finstad Såner 478 14*
28 Tore Skogheim Geilo 477 17*
29 Hanna Fjordheim Gundhus Seim 477 14*
30 Karoline Hustuft Aadne Styrvoll 475 15*
31 Håkon Minge Råde 475 14*
32 Ole Brukstuen Lismarken 475 12*
33 Victoria Seim Kjeilen Seim 475 10*
34 Yrjan Bergsbakken Røang Etnedal 475 10*
35 Einar Skovly Råde 475 9*
36 Andreas Voith Nøtterø 474 12*
37 Ingvild Engen Lindbråthen Ådal 474 11*
38 Guro Emilie Hiksdal Øglænd Ølen 474 9*
39 Rune Grobakken Øystre Slidre 473 8*
40 Even Grøterud Sigdal 473 8*
41 Øyvind Bjørnødegaard Fagernes 473 6*
42 Ola Petter Transet Røyken og Hurum 472 13*
43 Jørgen Brukstuen Lismarken 472 10*
44 Fabian Emil Torvund Seim 471 14*
45 Ingvild Hefte Uppheim 470 5*
46 Tomas Haugnes Florø 469 14*
47 Sivert Strand Fagernes 469 12*
48 Ada Margrethe Seim Kvinnherad 469 12*
49 Ragnhild Lien Ølen 469 9*
50 Ola Angeltveit Stord 469 7*
51 Jon Ola Høydahl Grostølen Geilo 468 10*
52 Karen Sodeland Øksendal Holum 468 8*
53 Henriette Stålen Berg Jondalen 466 11*
54 Ole Simen Eckhoff Gjermestad Egersund 465 6*
55 Ole Alexander Undhjem Råde 464 6*
56 Carl Mikael Kvamme Seim 458 9*
57 Erik Aashamar Fagernes 458 7*
58 Elias Breiland Hetland Farsund 458 3*
59 Amalie Evensen Os Skyttarlag 457 13*
60 Vemund Hagaseth Fagernes 456 9*
61 Ole Martin Halvorsen Bergen 455 7*
62 Simen Skogheim Geilo 454 4*
63 Mathias Bolstad Mück Blaker 453 7*
64 Merethe Højfeldt Nes (Akershus) 452 3*
65 Trym Nordby Andersson Geilo 448 4*
66 Anna Isnes Tyse Fiskum 444 9*
67 Simen Grøterud Sigdal 444 8*
68 Jens Egner Torkildsen Blaker 443 3*
69 Helene Ure Skjønberg Os Skyttarlag 441 4*
70 Kristian Mikkelsplass Nes og Bromma 437 6*
71 Ludvig Lindholt Nes (Akershus) 434 4*
72 Kenneth Tysse Lundblad Osterøy 433 1*
73 Benjamin Østebø Egersund 429 2*

MLRes - www.megalink.no 10:46 - 04.09.2016