Klasse ER-50 skudd ROV+Flesberg

1 Phillip Saude Fiskum 500 40*
2 Andreas Finnestad Lund Søgne 500 38*
2 Tobias Lekvam Jørpeland 500 38*
4 Maria Engen Skogly Røyken og Hurum 500 36*
5 Stian Stafsberg Klyve Oslo Østre 500 34*
6 Maud Elise B. Grønberg Tingelstad 500 29*
6 Markus Medaas Seim 500 29*
8 Jenny R Lund Blaker 500 28*
9 Hannah Johansen Time 499 42*
9 Andre Raaen Skjelstadmark 499 42*
11 Sofie Evensen Os Skyttarlag 499 37*
12 Ole Gunnar Holland Knutsen Slagen 499 36*
13 Mats Østby Nordre Modum 499 35*
14 Sander Nesbø Sælensminde Bergen 499 34*
15 Alexander Brusnes Røyken og Hurum 499 33*
16 Vegard Auve Geilo 499 32*
16 Christoffer Finstad Frogn og Drøbak 499 32*
18 Eirik Sylte Kongsberg 499 31*
19 Ola Kongsjorden Rollag og Veggli 499 30*
20 Sander Årskog Vikhagen Jondalen 499 29*
21 Camilla Håkedal Nøtterø 498 39*
22 Trym Blegeberg Skibrek Jondalen 498 35*
23 Marius Bakken Moss og Våler 498 33*
23 Jørgen Ljostveit Sauda 498 33*
23 Hanna Hunstad Sigdal 498 33*
26 Lilly-Nora Haugane Siljan 498 30*
26 Idun Marie Hidemstrædet Vågå 498 30*
28 Kristoffer Tvedt Skråmestø Bergen 497 38*
29 Olve Grønås Birkeland Haugesund og Sveio 497 34*
30 Emil Hauge Mælum 497 32*
31 Hans Jørgen Lunderød Fredrikstad 497 31*
32 Stine Cecilie Bjerklund Holla 497 24*
32 Anders Warlo Totland Nes og Bromma 497 24*
34 Martin Aabel Birkenes 496 32*
34 Erlend Strømmen Bø (Telemark) 496 32*
36 Sander Harildstad Lismarken 496 31*
37 Tor Christian Mathisen Bamble 496 28*
38 Daniel Kittilsen Lunde 496 25*
39 Magnus Hiksdal Øglend Ølen 496 22*
40 Jakob Adrian Farestveit Vaksdal/Modalen 495 29*
41 Martin Voss Stavanger 495 25*
42 Magnus Johannessen Søgne 495 24*
43 Martin Knutsen Bø (Telemark) 495 23*
44 Iver Haga Sigdal 495 18*
45 Tor Martin Odden Kongsberg 494 28*
46 Ingrid Jensløkken Blaker 494 28*
46 Odin A. Hellem Moss og Våler 494 28*
48 May-Helene Bengtson Nittedal 494 27*
49 Hanna Synnøve Huser Blaker 494 26*
50 Emma Flesaker Fiskum 494 25*
51 Ellen Kristine Mykstu Rollag og Veggli 494 22*
52 Fredrik Stubstad Mandal 494 21*
53 Nils Henrik Gyland Greipstad 493 27*
54 Alexander Halvorsen Hauen Mælum 493 26*
55 Mari Haugstad Stake Gol 493 24*
55 Tor Vetle Hanserud Jondalen 493 24*
57 Lars Gulbrandsen Lilleng Råde 493 22*
58 Vegard Lussand Fana 492 30*
59 Andrine Gården Vågå 492 26*
60 Kristian Lerberg Hovet og Hol 492 25*
61 Oddvar Eidal Sigdal 492 24*
61 Mattias Færøy Bergersen Herdla 492 24*
63 Tonje Wehn Ødegård Notodden 492 22*
64 Even Bollerud Jondalen 491 26*
65 Thea Rinde Oterkiil Mælum 491 23*
66 Arne Henrik Eikeland Bergen 491 15*
67 Åsne Kaasa Notodden 490 20*
68 Ole Martin Drangsholt Rasch Åsane/Hordvik 489 26*
69 Herman Baklid Jondalen 489 20*
69 Jens Martin Engevik Stord 489 20*
71 Ådne Haga Sigdal 489 18*
72 Ådne Storebø Haugesund og Sveio 488 26*
73 Erling jr Lien Ølen 488 20*
74 Thomas Trysnes Thomassen Søgne 488 18*
75 Markus Klubnes Såner 488 16*
76 Birgitte Stålen Berg Jondalen 488 15*
77 Jonas Myrvold Velle Fiskum 488 10*
78 Lars Rakkestad Vennesla 487 25*
79 Ole Oskar Ormestad Søgne 487 23*
80 Jonas Sodeland Øksendal Holum 487 21*
81 Tim Johannesen Amengual Bergen 487 17*
82 Mikal Bratt Ekrem Ådal 487 16*
83 Julie Paulsen Johannessen Fredrikstad 487 13*
84 Simen Ek Brombach Råde 486 24*
85 Sindre Taule Sandstå Seim 486 21*
86 Erik Løken Vågå 485 20*
87 Sebastian Dahlberg Ølen 485 19*
88 Martin Kallerud Lyngås Søndre Modum 485 15*
89 Johanne Dalene Kristiansand og Omegn 484 19*
90 Bjørnar Kjønstad Halvorsen Flesberg 484 18*
91 Sander Maxmilian Halsli Bergen 484 14*
92 Ole-Thomas Groseth Ådal 483 29*
93 Daniel Nyseth Etnedal 483 21*
94 Aleksander Ødegård Vågå 483 19*
95 Johnas Iversen Bergen 483 15*
96 Sondre Svinstad Holum 483 13*
97 Nora Midtgard Jondalen 483 13*
98 Aleksander Olsen Lie Haugesund og Sveio 482 10*
99 Karen Marie Mykstu Rollag og Veggli 481 13*
100 Håkon Skatteboe Helle Øystre Slidre 480 15*
101 Malin Wårøy Møll Holum 480 14*
102 Jeerawat (Maew) Krasri Sveio 480 14*
103 Jane Alise Eilertsen Holum 480 10*
104 Thea Emilie Solbakken Raumnes 478 11*
105 Kasper Kvehaugen Fagernes 478 8*
106 Carlos Hebbinghaus Jørpeland 476 8*
107 Bjørn Joar Nesset Vågå 473 16*
108 Kim B. Egge Tingelstad 473 12*
109 Troy Blegeberg Skibrek Jondalen 471 17*
110 Torstein Stokkevåg Kolås Etne 470 11*
111 Øystein Børve Etne 470 10*
112 Victor-Andre Solbakken Nes (Akershus) 470 7*
113 Gjermund Hermundstad Øystre Slidre 469 11*
114 Mads Rydgren Toeneiet Rollag og Veggli 469 6*
115 Daniel Tjoflot Haugesund og Sveio 468 11*
116 Jone Holgersen Skjæveland Haugesund og Sveio 468 10*
117 Jonas Waggestad Slagen 466 13*
118 Kine Ljones Lønningen Hatlestrand og Ølve 466 7*
119 Magnus Konglevoll Fana 464 17*
120 Martine S. Hauge Mælum 464 8*
121 Sindre Meluken Blaker 463 13*
122 Lars Haukås Haugesund og Sveio 462 8*
123 Ola Flatåker Hovet og Hol 458 8*
124 Nathaniel Myklebust Egersund 456 9*
125 Mathias Berge Ølen 454 8*
126 Mats Nordvik Tingelstad 454 8*
127 Nikolai Kronstad Geilo 434 8*
128 Robin Fjellhaug Eriksen Nes (Akershus) 406 4*
129 Kristin Sørengen Øystre Slidre 249 14*

MLRes - www.megalink.no 10:46 - 04.09.2016