Klasse R-50 skudd ROV+Flesberg

1 Birk Oliver Singstad Nidaros 497 33*
2 Line Kasbo Trøgstad 497 27*
3 Hans Kristian Dokken Nordre Land 496 31*
4 Alexander Garli Etnedal 496 28*
5 Nub Erik Østenfor Nes og Bromma 494 27*
6 Jørgen Bjerkgården Kleiverud Flesberg 494 22*
7 Inga Marie Hanserud Jondalen 493 26*
8 Annbjørg Laugerud Skaug Fiskum 493 24*
9 Håkon Foss Mathisen Blaker 493 20*
10 Caroline Finnestad Lund Søgne 493 17*
11 Kine Saksæther Andersen Degernes 492 28*
12 Even Øyjord Rødne Etne 492 23*
13 Erlend Liene Bakka Notodden 492 23*
14 Marius Granberg Fet 492 22*
15 Benjamin Langenes Nyhaven Søgne 492 20*
16 Ole Christian Moksnes Røyken og Hurum 491 23*
17 Jørgen Sandbæk Bondal Flesberg 491 22*
18 Maren Holtan Rasmussen Flesberg 491 15*
19 Vilde Skarbekk Thorsrud Flesberg 489 26*
20 Bjørn Olav Robøle Øystre Slidre 489 25*
21 Amund Heimdal Øverbø Siljan 488 18*
22 Sivert Krangnes Ådal 487 23*
23 Henry Oliver Spro Hansen Råde 487 18*
24 Gaute Grøterud Sigdal 487 17*
25 Guro Sørnskog Karlsen Moss og Våler 487 16*
26 Emma Helene Heiaas Ski 487 12*
27 Hanna Håkedal Nøtterø 486 22*
28 Daniel Ivar Brevik Røyken og Hurum 486 17*
29 Jonas Wibe Flesberg 486 17*
30 Dan Andre Lasseson-Korsviken Fet 486 16*
31 Mathias Nyhammer Haugen Seim 485 16*
32 Sara Kristine Havik Johnsen Fiskum 485 10*
33 Tuva Meluken Blaker 484 14*
34 Kine Kvehaugen Fagernes 483 15*
35 Eirik Lussand Fana 482 16*
36 Christian Rinde Farsund 482 15*
37 Kaja Elise Hyllestad Degernes 482 13*
38 Henrik Dorholt Lunde 482 11*
39 Martin Ek Brombach Råde 482 8*
40 Camilla Paulsen Johannessen Fredrikstad 481 15*
41 Marianne Rossevatn Øvre Eiken 481 13*
42 Elise Bekkelund Solbakken Nes (Akershus) 480 20*
43 Heine Kongsjorden Rollag og Veggli 480 10*
44 Sina Lindebø Andersen Søgne 479 13*
45 Maja Dorholt Lunde 479 13*
46 Leon Fosser Degernes 478 8*
47 Iver Ileby Iversen Fredrikstad 477 19*
48 Helene Veres Andreassen Fiskum 474 13*
49 Ivar Sebastian Sørensen Fana 474 10*
50 Sander Klubnes Såner 474 7*
51 Marte Stryken Fiskum 474 7*
52 Martin Knutsmoen Sørlie Hovet og Hol 473 15*
53 Ingeborg Gjøsæther Tyse Fiskum 473 13*
54 Morten Sørengen Øystre Slidre 473 11*
55 Even Warlo Totland Nes og Bromma 471 14*
56 Anna Mørch Lislien Sigdal 470 8*
57 Vetle Kaasa Notodden 469 12*
58 Jonas Elvestad Råde 469 11*
59 Mia Jensen Nes Hatlestrand og Ølve 469 9*
60 Emil Svärd Skjeberg 468 11*
61 Fredrik G. Kristiansen Blaker 467 13*
62 Aleksander Bryhn Røyken og Hurum 467 10*
63 Erlend Ljostveit Sauda 467 5*
64 Mina Wårøy Møll Holum 466 8*
65 Marie Mørch Lislien Sigdal 466 7*
66 Linn Andrea Gaaren Holla 466 6*
67 Mikael Haugerud Nordre Land 465 13*
68 Mikkel Brusletto Geilo 465 13*
69 Maren Evensen Os Skyttarlag 464 5*
70 Thomas Tofte Ølen 463 10*
71 Haldor Valø Stord 462 6*
72 Sara Louise Hefte Uppheim 462 5*
73 Emma Olea Eide Fet 461 5*
74 Maren Jensen Nes Hatlestrand og Ølve 460 8*
75 Jenny Olsen Ek Fredrikstad 460 3*
76 Vetle Mathias Nordbø Mælum 453 2*
77 Sindre Stormo Haugesund og Sveio 452 6*
78 Xander Johansen Bergen 450 7*
79 Emil A Vatna Stord 450 5*
80 Benjamin Langenes Seim 450 2*
81 Ola Kaasa Bolkesjø 448 4*
82 Marie Mostraum Seim 447 5*
83 Mina Victoria Pettersen Hovet og Hol 446 3*
84 Eirill Ulberg Hagavold Stjernen 437 4*
85 Andreas Kjønstad Halvorsen Flesberg 433 3*
86 Knut Olav Grøtt Hovet og Hol 427 2*
87 Agnes Christophersen Lismarken 420 3*
88 Silje Jonassen Søgne 408 4*

MLRes - www.megalink.no 10:46 - 04.09.2016