Fjøssystemer CUPEN 2019 kl. R
22.07.2019 19:28:31   Otta Vinstra Ringebu & F. Øyer/Dølen Ø. Gausdal Sammenlagt
Nr. Navn Skytterlag Klasse Poeng 1 (*) 1 Poeng 2 (*) 2 Poeng 3 (*) 3 Poeng 4 (*) 4 Poeng 5 (*) 5 Poeng Tot. (*) Tot.
1 Jens Olsrud Østli Tangen  R 250 16 248 13 250 18 249 18 250 16 1247 81
2 Mathilde Håvåg Wergeland Oppedal/Brekke  R 250 16 250 18 246 17 249 17 250 14 1245 82
3 Henriette Isene Skarpskytten  R 247 14 246 12 249 14 247 9 249 14 1238 63
4 Teodor Klokset Lilleng Engesetdal/Skodje  R 249 13 242 7 247 10 247 10 248 16 1233 56
5 Ola Syver Håkenstad Lesja  R 249 13 244 10 247 13 245 7 248 11 1233 54
6 Brede Svelstad Lesja  R 246 9 243 11 250 21 241 6 249 14 1229 61
7 Olav Rudland Ringebu og Fåvang  R 248 14 242 10 245 8 242 9 250 19 1227 60
8 Ingrid Husum Leikanger  R 247 8 244 10 240 8 248 13 248 17 1227 56
9 Anne Birgitt Dokken Nordre Land  R 244 9 245 6 250 10 242 8 245 7 1226 40
10 Sondre Trøen Rissa  R 247 14 239 5 246 14 244 9 249 17 1225 59
11 Magnus Engen Østhagen Løiten  R 240 9 248 10 249 14 246 9 242 7 1225 49
12 Morgan Hovde Åmodt Ringebu og Fåvang  R 247 14 245 7 249 18 235 9 248 13 1224 61
13 Ola Strand Nystuen Løiten  R 243 11 247 11 248 10 243 11 241 9 1222 52
14 Edwin Jin Rolfsrud Sigdal  R 236 8 240 6 246 8 246 14 247 13 1215 49
15 Trygve Foss Mathisen Blaker  R 240 4 245 11 247 9 234 7 246 13 1212 44
16 Andreas Segelstad Ringebu og Fåvang  R 241 8 240 11 244 10 240 8 245 8 1210 45
17 Lars-Erik Lunde Reinskytten  R 242 8 232 2 243 4 246 16 245 7 1208 37
18 Ørjan Frøysadal Hauge Sunnylven  R 230 11 246 7 245 7 241 5 244 3 1206 33
19 Leander Bakke Viken (opland)  R 231 6 242 5 243 13 239 4 247 12 1202 40
20 Anna Jakobsen Fåberg  R 237 6 229 1 239 6 232 3 239 4 1176 20
21 Odin Segelstad Ringebu og Fåvang  R 233 5 240 8 231 9 228 6 243 6 1175 34
22 Christopher Solberg Nyborg Viken (opland)  R 233 3 239 11 228 0 239 5 235 3 1174 22
23 Hannah Midtgard Jondalen  R 239 7 234 4 237 7 229 1 233 4 1172 23
24 Christian Bråten Triggs Løiten  R 232 5 242 8 234 4 224 1 239 6 1171 24
25 Odin Sanden Dovre og Dovreskog  R 236 8 226 2 228 5 233 1 238 5 1161 21
26 Amund Berge Holen Ringebu og Fåvang  R 226 5 216 1 239 3 229 3 234 2 1144 14
27 Hanne Trøen Rissa  R 224 0 226 1 228 0 228 2 236 7 1142 10
28 Vilde Marie Leirflaten Otta  R 223 1 213 0 236 1 227 2 237 8 1136 12
29 Simen Martinius Isene Skarpskytten  R 238 9 227 2 238 4 84 0 240 7 1027 22
30 Anton Brattvoldengen Stange og Romedal  R 0 0 241 5 250 8 247 5 244 12 982 30
31 Elliot Almås Johansen Elverum  R 233 5 234 7 0 0 232 4 241 7 940 23
32 Jonas Rambo Styrvoll  R 0 0 210 1 210 2 203 0 226 0 849 3
33 Ingebjørg Nakjem Styrvoll  R 0 0 234 4 242 7 236 5 0 0 712 16
34 Åsmund Nakjem Styrvoll  R 0 0 234 5 235 8 237 2 0 0 706 15
35 Lars Martin Snoen Viken (opland)  R 0 0 238 8 229 5 236 4 0 0 703 17
36 Mathea Hasvold Nordre Land  R 0 0 245 13 246 13 0 0 0 0 491 26
37 Emma Heitmann Nora  R 0 0 0 0 233 3 247 12 0 0 480 15
38 Audun Sonflå Tingelstad  R 0 0 0 0 0 0 238 5 237 7 475 12
39 Mina Eline Gjerstad Stange og Romedal  R 0 0 0 0 224 3 211 3 0 0 435 6
40 Theodor Sunde Rissa  R 0 0 0 0 250 13 0 0 0 0 250 13
41 Ovedie Bråten Alvdal  R 0 0 0 0 249 12 0 0 0 0 249 12
42 Mathea Hasvold Nordre Land  R 0 0 0 0 0 0 248 12 0 0 248 12
43 Isak Bråten Alvdal  R 0 0 0 0 246 10 0 0 0 0 246 10
44 Ane Berg Øyer/Dølen  R 0 0 0 0 0 0 241 6 0 0 241 6
45 Petter jr Bakøy Sunde Rissa  R 0 0 0 0 237 7 0 0 0 0 237 7