Fjøssystemer CUPEN 2019 kl. J
22.07.2019 19:28:31   Otta Vinstra Ringebu & F. Øyer/Dølen Ø. Gausdal Sammenlagt
Nr. Navn Skytterlag Klasse Poeng 1 (*) 1 Poeng 2 (*) 2 Poeng 3 (*) 3 Poeng 4 (*) 4 Poeng 5 (*) 5 Poeng Tot. (*) Tot.
1 Anders W Totland Nes og Bromma  J 249 19 250 20 250 20 246 18 250 19 1245 96
2 Ane Bjerkaas Nisja Sunndal  J 250 13 249 20 250 20 247 17 249 16 1245 86
3 Lars Fredrik H. Hansen Sauherad  J 250 16 249 14 249 17 249 19 248 17 1245 83
4 Jørn Strypet Alvdal  J 246 11 248 15 248 17 250 18 249 14 1241 75
5 Sander Harildstad Lismarken  J 249 14 247 16 248 21 249 20 247 15 1240 86
6 Nora Midtgard Jondalen  J 248 18 247 8 247 17 248 20 250 19 1240 82
7 Gaute Grøterud Sigdal  J 247 15 248 16 249 16 247 20 248 16 1239 83
8 Kristian Frøysadal Hauge Sunnylven  J 248 15 249 13 249 16 246 14 247 19 1239 77
9 Marius Sveipe Ringebu og Fåvang  J 247 12 249 17 249 17 244 12 249 13 1238 71
10 Amund Wardberg Høiby Lismarken  J 248 17 247 13 248 16 247 13 247 21 1237 80
11 Ola-Johan Dybvik Langevåg  J 248 15 245 8 249 13 246 14 249 16 1237 66
12 Henrik Embretsen Åsnes  J 247 16 245 8 248 16 248 14 247 15 1235 69
13 Vegard Auve Geilo  J 246 13 245 11 249 11 247 16 248 16 1235 67
14 Hans Kristian Dokken Nordre Land  J 247 15 245 9 247 15 248 17 246 12 1233 68
15 Marius Granberg Fet  J 248 13 243 10 250 17 243 14 248 13 1232 67
16 Tonje Wehn Ødegård Moss og Våler  J 247 10 247 13 249 16 244 14 245 12 1232 65
17 Sebastian Johnsen Spydeberg  J 244 12 249 18 247 17 248 9 243 11 1231 67
18 Cecilie Fossmo Ringebu og Fåvang  J 248 16 249 18 239 15 245 12 249 18 1230 79
19 Øystein Breden Otta  J 246 11 249 13 240 9 248 11 247 10 1230 54
20 Sindre Meluken Blaker  J 244 12 246 14 247 15 245 11 244 10 1226 62
21 Maria Indiane Rønningen Ringebu og Fåvang  J 247 13 247 14 246 11 237 12 245 13 1222 63
22 Lars Jakobsen Fåberg  J 247 15 248 7 243 9 242 12 241 5 1221 48
23 Sofia Fallås Åsnes  J 247 10 242 5 245 11 244 8 242 6 1220 40
24 Daniel Nyseth Etnedal  J 239 8 241 6 245 9 245 8 248 11 1218 42
25 Ask Aarsæther Hovdebygda og Ørsta  J 245 13 240 6 248 11 243 8 239 9 1215 47
26 Martin Sikle Mathiesen Ringebu og Fåvang  J 238 7 244 13 240 3 248 13 244 12 1214 48
27 Anne Marte Morstøl Vinstra  J 243 6 242 7 245 12 239 9 245 12 1214 46
28 Hedda Elisabeth Gjerstad Stange og Romedal  J 0 0 0 0 250 16 247 13 0 0 497 29
29 Marte Marie Engebretsgård Åsheim  J 0 0 0 0 248 15 246 13 0 0 494 28
30 Benedicte C. Bergstrøm Nord-Odal  J 241 9 0 0 0 0 247 13 0 0 488 22
31 Erlend Rudland Ringebu og Fåvang  J 234 12 0 0 243 10 0 0 0 0 477 22
32 Lars Kristian Skredderstuen Søndre Land  J 0 0 0 0 0 0 232 6 237 5 469 11
33 Tonje Nyengen Larsen Fåberg  J 0 0 0 0 0 0 232 5 229 12 461 17
34 Erik S Lund Østre Gausdal  J 0 0 0 0 0 0 0 0 238 4 238 4