Fjøssystemer CUPEN 2019 kl. ER
22.07.2019 19:28:31   Otta Vinstra Ringebu & F. Øyer/Dølen Ø. Gausdal Sammenlagt
Nr. Navn Skytterlag Klasse Poeng 1 (*) 1 Poeng 2 (*) 2 Poeng 3 (*) 3 Poeng 4 (*) 4 Poeng 5 (*) 5 Poeng Tot. (*) Tot.
1 Kine Saksæther Andersen Degernes  ER 250 20 250 18 250 24 250 22 250 24 1250 108
2 Eskil Grøterud Sigdal  ER 250 22 250 21 250 22 250 19 250 23 1250 107
3 Isak Frøysadal Hauge Sunnylven  ER 250 19 250 22 250 17 250 21 250 21 1250 100
4 Tuva Bakke Viken (opland)  ER 250 18 249 20 250 17 250 16 250 17 1249 88
5 Kristin Husum Leikanger  ER 250 18 249 18 250 16 250 18 249 19 1248 89
6 Kaja Elise Hyllestad Degernes  ER 250 21 249 17 250 17 250 17 249 16 1248 88
7 Håkon Foss Mathisen Blaker  ER 250 14 247 18 250 22 250 22 250 16 1247 92
8 Andreas Valde Engesetdal/Skodje  ER 249 14 249 19 250 18 248 15 250 18 1246 84
9 Edvard Haugen Lom og Skjåk  ER 246 15 249 11 250 19 250 19 250 19 1245 83
10 Daniel Ivar Brevik Røyken og Hurum  ER 250 18 250 18 247 16 246 15 250 15 1243 82
11 Marita Brendjord Lesja  ER 250 15 247 12 246 16 250 21 249 18 1242 82
12 Kristian Martinsen Fet  ER 250 13 249 18 249 22 247 17 247 8 1242 78
13 Madelen Solberg Nyborg Viken (opland)  ER 246 14 247 12 249 18 250 17 250 16 1242 77
14 Even W Totland Nes og Bromma  ER 248 10 244 13 250 14 246 4 247 11 1235 52
15 Knut Ola Skogen Ringebu og Fåvang  ER 241 8 245 9 250 13 249 15 247 13 1232 58
16 Andre Sletli Tangen  ER 248 15 236 10 250 17 250 17 247 14 1231 73
17 Agnes Christophersen Lismarken  ER 246 14 246 13 247 16 241 10 245 12 1225 65
18 Brage André Lund Lom og Skjåk  ER 247 11 245 13 245 11 243 7 242 7 1222 49
19 Iver Nilstad Lesja  ER 248 11 242 12 245 13 234 10 247 16 1216 62
20 Eirin Hovde Åmodt Ringebu og Fåvang  ER 236 11 246 14 246 16 243 6 245 6 1216 53
21 Mathea Barlund Asker  ER 241 10 241 10 246 12 249 14 239 5 1216 51
22 Tuva Meluken Blaker  ER 240 8 239 10 241 6 240 5 239 7 1199 36
23 Emma Sikle Mathiesen Ringebu og Fåvang  ER 237 11 242 9 245 7 227 7 245 11 1196 45
24 Iver Braastad Ringebu og Fåvang  ER 239 6 225 5 243 12 238 8 239 9 1184 40
25 Live Berntsen Østre Gausdal  ER 240 9 221 4 241 12 238 8 242 4 1182 37
26 Ole Morten Austvoll Lunde Klepp  ER 248 14 0 0 250 17 247 15 250 19 995 65
27 Kine Haugeplass Aurland  ER 0 0 250 17 250 19 249 16 0 0 749 52
28 Nelia Johanne Kvarme Aas  ER 0 0 244 14 249 14 249 17 0 0 742 45
29 Stella Dahle Meland Åmot  ER 0 0 0 0 248 17 244 9 0 0 492 26
30 Erlend Haugstulen Dovre og Dovreskog  ER 250 21 0 0 0 0 0 0 0 0 250 21
31 Anna Aalberg Grønås Lillehammer  ER 0 0 249 20 0 0 0 0 0 0 249 20
32 Sigbjørn Kråbøl Øyer/Dølen  ER 0 0 0 0 0 0 224 1 0 0 224 1