Fjøssystemer CUPEN 2019 kl. 5
22.07.2019 19:28:31   Otta Vinstra Ringebu & F. Øyer/Dølen Ø. Gausdal Sammenlagt
Nr. Navn Skytterlag Klasse Poeng 1 (*) 1 Poeng 2 (*) 2 Poeng 3 (*) 3 Poeng 4 (*) 4 Poeng 5 (*) 5 Poeng Tot. (*) Tot.
1 Runar Tveito Lunde  5 248 18 248 10 249 16 250 16 247 16 1242 76
2 Ole Magnus Bakken Løiten  5 247 13 246 7 247 13 247 12 248 12 1235 57
3 Daniel Sørli Høland/Bjørkelangen  5 245 10 243 10 248 13 247 14 248 16 1231 63
4 Sindre Nordvik Løiten  5 245 6 244 8 248 12 248 8 246 14 1231 48
5 Roger Ottosen Vestre Toten  5 247 13 245 16 246 11 246 16 245 11 1229 67
6 Geir Atle Metveit Imenes  5 245 8 247 15 247 14 244 9 244 12 1227 58
7 Peter Sørli Søgne  5 244 9 249 17 242 9 244 12 247 12 1226 59
8 Vegard Solhaug Aurland  5 245 10 245 7 246 8 243 12 246 12 1225 49
9 Terje Nisja Sunndal  5 246 8 245 10 244 8 246 10 243 10 1224 46
10 Sander Hustad Engevik Stord  5 247 15 242 10 243 10 246 10 245 12 1223 57
11 Jan Kåre Moland Drangedal  5 244 13 246 14 245 12 244 14 243 10 1222 63
12 Tor Gaute Jøingsli Lom og Skjåk  5 245 9 245 11 244 12 245 11 243 9 1222 52
13 Arnhild Eiken Leikanger  5 244 10 243 13 245 7 245 8 245 7 1222 45
14 Gunnar Halbjørhus Hemsedal  5 236 8 245 11 247 13 248 14 245 12 1221 58
15 Trine Ramsvik Stette Engesetdal/Skodje  5 244 10 245 10 243 7 244 12 245 11 1221 50
16 Wenke Blien Flikka  5 247 13 245 11 245 10 239 10 244 8 1220 52
17 Lars David jr Øvrum Nannestad  5 243 7 245 11 244 10 243 9 244 10 1219 47
18 Vidar Offigstad Løiten  5 243 7 246 10 239 7 243 9 247 9 1218 42
19 Anita Jære Rennebu  5 241 11 241 7 247 10 244 9 244 12 1217 49
20 Ingrid Marie Håkenåsen Lillehammer  5 244 6 242 6 244 12 245 7 242 6 1217 37
21 Jan Tore Aarskog Sundnes  5 242 14 242 10 240 9 246 7 246 12 1216 52
22 Benjamin T. Karlsen Fet  5 238 6 245 10 244 11 244 7 244 7 1215 41
23 Bent Ove Bredal Løvåsen Trysil  5 243 8 239 9 240 12 248 14 243 8 1213 51
24 Thomas Høgåsseter Raumnes  5 245 9 240 9 241 7 245 11 241 10 1212 46
25 Jo Voldset Salthammer Vestnes  5 242 9 242 5 240 8 248 13 240 9 1212 44
26 Odd Sverre Håkenstad Lesja  5 244 14 237 5 241 10 244 7 245 5 1211 41
27 Sigve Chrisander Iversen Storfjord  5 242 11 241 4 241 6 245 7 241 10 1210 38
28 Marte Bjerkaas Nisja Sunndal  5 242 9 241 8 243 4 242 7 241 11 1209 39
29 Anton Rudland Ringebu og Fåvang  5 238 6 240 8 242 9 243 10 245 8 1208 41
30 Ivar Fivelstad Sunnylven  5 239 5 246 8 239 10 241 14 242 10 1207 47
31 Håkon Rognstad Byneset  5 240 6 241 8 243 10 243 7 240 6 1207 37
32 Rune Kjølgård Lillehammer  5 240 7 242 10 240 7 239 6 242 7 1203 37
33 Vidar Auve Geilo  5 242 12 242 11 236 5 242 7 240 9 1202 44
34 Odd Arild Stenstuen Lismarken  5 239 9 235 10 242 12 243 10 242 11 1201 52
35 Hans Solbrekken Ruud Etnedal  5 239 7 242 5 239 3 238 6 241 13 1199 34
36 Roy Lund Blaker  5 235 9 242 8 240 5 237 9 244 7 1198 38
37 Kristoffer Sannvoll Åsnes  5 240 11 241 6 239 3 241 8 236 6 1197 34
38 Dag Rasmussen Nordstrand  5 239 13 240 10 235 9 239 6 243 7 1196 45
39 Kristian Aarskog Sundnes  5 237 3 234 7 240 10 241 5 243 7 1195 32
40 Arne Fossmo Ringebu og Fåvang  5 234 9 243 8 239 4 238 11 238 7 1192 39
41 Kjell Aarskog Blaker  5 238 2 237 8 240 10 236 6 241 6 1192 32
42 Ola Vangen Sunnylven  5 238 4 237 4 239 3 241 6 236 3 1191 20
43 Finn Atle Oldeide Sykkylven  5 236 3 241 7 240 8 230 2 243 6 1190 26
44 Arne Erik Christophersen Lismarken  5 238 10 238 9 241 6 231 5 238 12 1186 42
45 Marius Malme Fåberg  5 234 6 238 9 240 6 240 6 232 4 1184 31
46 Dag Andre Hauge Sunnylven  5 235 5 237 9 235 5 238 7 237 12 1182 38
47 Frode Lund Blaker  5 232 3 237 4 237 8 235 6 229 5 1170 26
48 Birge Meistad Orkla  5 139 2 233 5 238 8 243 9 237 2 1090 26
49 Hans Kristian Wear Styrvoll  5 246 12 245 7 246 9 243 10 0 0 980 38
50 Ola Tore Dokken Nordre Land  5 244 9 0 0 243 4 240 6 245 11 972 30
51 Tor Jarle Nystuen Nøtterø  5 239 4 238 6 0 0 240 10 243 9 960 29
52 Linn Hege Bakken Ringebu og Fåvang  5 0 0 244 10 240 12 238 6 235 5 957 33
53 Bjørn Lennart Vorre Styrvoll  5 242 7 239 7 225 4 246 12 0 0 952 30
54 Bjarne Budsberg Vinstra  5 0 0 239 5 238 7 236 5 229 8 942 25
55 Tore Johansen Oslo Østre  5 0 0 237 6 232 7 233 4 240 5 942 22
56 Marianne Berger Oslo Østre  5 0 0 0 0 248 10 244 10 245 6 737 26
57 Miriam Jeanette Bjerklund Rygge  5 0 0 0 0 245 9 246 12 245 6 736 27
58 Trond Bergan Jondalen  5 0 0 0 0 246 15 243 13 246 13 735 41
59 Ole Martin Engh Viken (opland)  5 0 0 247 11 243 10 243 6 0 0 733 27
60 Jan Andre Runhovde Rygge  5 0 0 0 0 242 7 248 13 242 9 732 29
61 Bjarne Muri Oslo Østre  5 243 7 244 8 243 13 0 0 0 0 730 28
62 Sverre Brovoll Oslo Østre  5 0 0 0 0 244 8 239 5 245 9 728 22
63 Bjørn Lieng Skurdalen og Dagali  5 0 0 243 11 241 9 241 11 0 0 725 31
64 Bjørner Kolrud Østre Gausdal  5 0 0 236 7 245 9 0 0 241 8 722 24
65 Even Gultvedt Aas  5 0 0 0 0 239 7 244 8 239 5 722 20
66 Tormod Bjørnødegård Gjøvik og Brusveen  5 0 0 0 0 242 14 236 4 243 7 721 25
67 Morten Musiol Oslo Østre  5 0 0 0 0 239 13 242 7 238 6 719 26
68 Britt Nesteby Tynset  5 239 6 239 9 240 10 0 0 0 0 718 25
69 Anders Kolrud Østre Gausdal  5 239 6 0 0 232 10 0 0 236 8 707 24
70 Bjørn Marius Johnsen Nord-Odal  5 0 0 236 6 230 4 226 5 0 0 692 15
71 Dag Lien Løiten  5 0 0 0 0 0 0 243 10 246 8 489 18
72 Hans Runar Kojedal Røros  5 0 0 0 0 247 10 240 8 0 0 487 18
73 Helge Norberg Oslo Østre  5 242 12 244 9 0 0 0 0 0 0 486 21
74 Gudbrand Mo Lom og Skjåk  5 243 10 240 9 0 0 0 0 0 0 483 19
75 Lise Faldbakken Stange og Romedal  5 0 0 0 0 239 8 242 9 0 0 481 17
76 Amund Haugstulen Dovre og Dovreskog  5 243 12 0 0 0 0 0 0 0 0 243 12
77 Knut Olav Olsen Skarpskytten  5 238 12 0 0 0 0 0 0 0 0 238 12
78 Kristoffer Kojedal Røros  5 0 0 0 0 238 9 0 0 0 0 238 9