Fjøssystemer CUPEN 2019 kl. 4
22.07.2019 19:28:31   Otta Vinstra Ringebu & F. Øyer/Dølen Ø. Gausdal Sammenlagt
Nr. Navn Skytterlag Klasse Poeng 1 (*) 1 Poeng 2 (*) 2 Poeng 3 (*) 3 Poeng 4 (*) 4 Poeng 5 (*) 5 Poeng Tot. (*) Tot.
1 Mette Strandlien Ringebu og Fåvang  4 244 14 242 13 245 16 244 13 244 13 1219 69
2 Endre Hagelund Oslo Østre  4 242 9 246 9 246 8 243 3 241 10 1218 39
3 Aleksander Bech Lund Båstad  4 242 11 245 13 241 11 243 9 244 6 1215 50
4 Anders Haugen Lom og Skjåk  4 240 9 244 6 240 10 242 9 246 11 1212 45
5 Christian Holstad Lilleng Hildre og Brattvåg  4 241 7 240 9 242 10 242 8 242 8 1207 42
6 Martin N. Voss Stavanger  4 238 8 240 4 241 9 243 6 243 9 1205 36
7 Håvard M. Ellefsen Byneset  4 240 8 244 11 235 5 244 14 238 11 1201 49
8 Tommy K. Brandtzæg Mære  4 245 9 238 3 239 9 240 4 239 8 1201 33
9 Per Johan Brekke Bjordal/Søreide  4 240 7 244 11 237 7 236 7 241 8 1198 40
10 Maria Engen Skogly Jondalen  4 236 6 243 7 237 5 238 8 241 7 1195 33
11 Frank Willy Lie Bråten Trysil  4 235 7 240 6 237 9 238 7 243 10 1193 39
12 Ole Jørgen Haugen Engesetdal/Skodje  4 232 4 244 6 240 4 237 8 234 11 1187 33
13 Emil Johansen Nygårdseter Kongsvinger og Omegn  4 235 5 238 6 239 7 237 3 238 6 1187 27
14 Einar Furuseth Lismarken  4 233 3 237 6 237 6 238 8 241 11 1186 34
15 Bjørn Olav Nyfløt Øyer/Dølen  4 235 8 235 10 241 7 234 7 238 5 1183 37
16 Arild Wergeland Oppedal/Brekke  4 233 8 230 4 242 9 239 7 236 2 1180 30
17 Geir Lunde Klepp  4 240 5 235 8 232 4 232 2 238 8 1177 27
18 Pål Kristian Kværneng Løiten  4 236 6 232 3 235 6 235 7 239 3 1177 25
19 Odd Ivar Sæther Blaker  4 239 7 239 9 230 2 229 6 238 6 1175 30
20 Bjørnar Rasmussen Aurdal Sykkylven  4 230 5 239 10 239 9 230 6 234 8 1172 38
21 Bjørn Einar Andersen Nordre Land  4 226 3 236 7 233 8 238 6 237 7 1170 31
22 Ole Brukstuen Lismarken  4 235 3 229 4 233 4 236 5 235 6 1168 22
23 Roald Johnsen Napp  4 231 5 235 6 232 7 235 2 231 4 1164 24
24 Oddlaug Wergeland Kvame Oppedal/Brekke  4 232 3 218 2 233 8 236 5 238 5 1157 23
25 Andreas Riksheim Oldeide Sykkylven  4 239 9 237 4 197 5 239 7 240 9 1152 34
26 Arne Erik Nilsen Raumnes  4 229 1 236 6 233 8 223 3 228 6 1149 24
27 Thor Einar Aurdal Sykkylven  4 236 6 226 2 223 4 230 5 230 6 1145 23
28 Siv Hege Saltnes Klokset Engesetdal/Skodje  4 225 2 230 5 230 6 230 8 227 3 1142 24
29 Knut Larsen Ytre Rendal  4 228 0 226 4 225 4 229 1 220 5 1128 14
30 Torill Engevold Stange og Romedal  4 230 1 233 4 154 2 229 8 222 1 1068 16
31 Audun Hellenes Styrvoll  4 242 7 241 5 238 11 236 7 0 0 957 30
32 Arne Steinfjell Alteren  4 236 5 236 5 0 0 231 9 228 4 931 23
33 Johannes Barli Åsheim  4 226 3 0 0 227 5 238 4 235 6 926 18
34 Einar Grue Tynset  4 245 8 243 10 244 9 0 0 0 0 732 27
35 Tore Larsen Østre Gausdal  4 0 0 0 0 242 7 240 8 244 11 726 26
36 Thorstein Åmodt Lom og Skjåk  4 237 5 241 9 243 16 0 0 0 0 721 30
37 Birgit Rønningen Østre Gausdal  4 0 0 0 0 238 8 240 3 243 11 721 22
38 Magne Øverbø Skurdalen og Dagali  4 0 0 237 5 241 9 241 4 0 0 719 18
39 Einar Myki Løiten  4 0 0 0 0 241 6 235 7 232 4 708 17
40 Per Asle Nordli Asker  4 0 0 236 7 235 3 236 9 0 0 707 19
41 Tore Brandtzæg Mære  4 0 0 0 0 234 3 233 7 235 6 702 16
42 Anne Beate Engebretsen Øvre Rendal  4 0 0 0 0 229 6 218 5 233 8 680 19
43 Tore Åsly Kampen Ringebu og Fåvang  4 0 0 0 0 237 7 237 2 0 0 474 9
44 Øystein Rønningen Østre Gausdal  4 0 0 0 0 232 6 0 0 237 8 469 14
45 Eline Aasen Tråseth Lismarken  4 0 0 0 0 0 0 235 5 226 3 461 8
46 May-Britt Radford Kongsvinger og Omegn  4 231 5 228 3 0 0 0 0 0 0 459 8
47 Audun Hellenes Styrvoll  4 0 0 0 0 0 0 0 0 237 7 237 7
48 Geir Kjølgård Lillehammer  4 0 0 0 0 0 0 0 0 236 7 236 7
49 Henrik Solbakken Ringebu og Fåvang  4 0 0 0 0 235 6 0 0 0 0 235 6
50 Maren Oline Nygaard Åmot  4 0 0 0 0 0 0 234 5 0 0 234 5
51 Knut Sigurd Totland Nes og Bromma  4 0 0 0 0 0 0 0 0 233 6 233 6
52 Ken Roger Stø Vinstra  4 0 0 231 7 0 0 0 0 0 0 231 7
53 Gunnar Bråten Alvdal  4 0 0 0 0 229 4 0 0 0 0 229 4