Fjøssystemer CUPEN 2019 kl. 3-5
22.07.2019 19:28:31   Otta Vinstra Ringebu & F. Øyer/Dølen Ø. Gausdal Sammenlagt
Nr. Navn Skytterlag Klasse Poeng 1 (*) 1 Poeng 2 (*) 2 Poeng 3 (*) 3 Poeng 4 (*) 4 Poeng 5 (*) 5 Poeng Tot. (*) Tot.
1 Runar Tveito Lunde  5 248 18 248 10 249 16 250 16 247 16 1242 76
2 Ole Magnus Bakken Løiten  5 247 13 246 7 247 13 247 12 248 12 1235 57
3 Daniel Sørli Høland/Bjørkelangen  5 245 10 243 10 248 13 247 14 248 16 1231 63
4 Sindre Nordvik Løiten  5 245 6 244 8 248 12 248 8 246 14 1231 48
5 Roger Ottosen Vestre Toten  5 247 13 245 16 246 11 246 16 245 11 1229 67
6 Geir Atle Metveit Imenes  5 245 8 247 15 247 14 244 9 244 12 1227 58
7 Peter Sørli Søgne  5 244 9 249 17 242 9 244 12 247 12 1226 59
8 Vegard Solhaug Aurland  5 245 10 245 7 246 8 243 12 246 12 1225 49
9 Terje Nisja Sunndal  5 246 8 245 10 244 8 246 10 243 10 1224 46
10 Sander Hustad Engevik Stord  5 247 15 242 10 243 10 246 10 245 12 1223 57
11 Jan Kåre Moland Drangedal  5 244 13 246 14 245 12 244 14 243 10 1222 63
12 Tor Gaute Jøingsli Lom og Skjåk  5 245 9 245 11 244 12 245 11 243 9 1222 52
13 Arnhild Eiken Leikanger  5 244 10 243 13 245 7 245 8 245 7 1222 45
14 Gunnar Halbjørhus Hemsedal  5 236 8 245 11 247 13 248 14 245 12 1221 58
15 Trine Ramsvik Stette Engesetdal/Skodje  5 244 10 245 10 243 7 244 12 245 11 1221 50
16 Wenke Blien Flikka  5 247 13 245 11 245 10 239 10 244 8 1220 52
17 Mette Strandlien Ringebu og Fåvang  4 244 14 242 13 245 16 244 13 244 13 1219 69
18 Lars David jr Øvrum Nannestad  5 243 7 245 11 244 10 243 9 244 10 1219 47
19 Vidar Offigstad Løiten  5 243 7 246 10 239 7 243 9 247 9 1218 42
20 Endre Hagelund Oslo Østre  4 242 9 246 9 246 8 243 3 241 10 1218 39
21 Anita Jære Rennebu  5 241 11 241 7 247 10 244 9 244 12 1217 49
22 Ingrid Marie Håkenåsen Lillehammer  5 244 6 242 6 244 12 245 7 242 6 1217 37
23 Jan Tore Aarskog Sundnes  5 242 14 242 10 240 9 246 7 246 12 1216 52
24 Aleksander Bech Lund Båstad  4 242 11 245 13 241 11 243 9 244 6 1215 50
25 Benjamin T. Karlsen Fet  5 238 6 245 10 244 11 244 7 244 7 1215 41
26 Bent Ove Bredal Løvåsen Trysil  5 243 8 239 9 240 12 248 14 243 8 1213 51
27 Thomas Høgåsseter Raumnes  5 245 9 240 9 241 7 245 11 241 10 1212 46
28 Anders Haugen Lom og Skjåk  4 240 9 244 6 240 10 242 9 246 11 1212 45
29 Jo Voldset Salthammer Vestnes  5 242 9 242 5 240 8 248 13 240 9 1212 44
30 June Emilie Åsenden Vinstra  3 243 10 236 8 244 10 242 10 246 10 1211 48
31 Odd Sverre Håkenstad Lesja  5 244 14 237 5 241 10 244 7 245 5 1211 41
32 Sigve Chrisander Iversen Storfjord  5 242 11 241 4 241 6 245 7 241 10 1210 38
33 Marte Bjerkaas Nisja Sunndal  5 242 9 241 8 243 4 242 7 241 11 1209 39
34 Anton Rudland Ringebu og Fåvang  5 238 6 240 8 242 9 243 10 245 8 1208 41
35 Ivar Fivelstad Sunnylven  5 239 5 246 8 239 10 241 14 242 10 1207 47
36 Christian Holstad Lilleng Hildre og Brattvåg  4 241 7 240 9 242 10 242 8 242 8 1207 42
37 Håkon Rognstad Byneset  5 240 6 241 8 243 10 243 7 240 6 1207 37
38 Martin N. Voss Stavanger  4 238 8 240 4 241 9 243 6 243 9 1205 36
39 Rune Kjølgård Lillehammer  5 240 7 242 10 240 7 239 6 242 7 1203 37
40 Vidar Auve Geilo  5 242 12 242 11 236 5 242 7 240 9 1202 44
41 Odd Arild Stenstuen Lismarken  5 239 9 235 10 242 12 243 10 242 11 1201 52
42 Håvard M. Ellefsen Byneset  4 240 8 244 11 235 5 244 14 238 11 1201 49
43 Tommy K. Brandtzæg Mære  4 245 9 238 3 239 9 240 4 239 8 1201 33
44 Hans Solbrekken Ruud Etnedal  5 239 7 242 5 239 3 238 6 241 13 1199 34
45 Per Johan Brekke Bjordal/Søreide  4 240 7 244 11 237 7 236 7 241 8 1198 40
46 Roy Lund Blaker  5 235 9 242 8 240 5 237 9 244 7 1198 38
47 Kristoffer Sannvoll Åsnes  5 240 11 241 6 239 3 241 8 236 6 1197 34
48 Dag Rasmussen Nordstrand  5 239 13 240 10 235 9 239 6 243 7 1196 45
49 Maria Engen Skogly Jondalen  4 236 6 243 7 237 5 238 8 241 7 1195 33
50 Kristian Aarskog Sundnes  5 237 3 234 7 240 10 241 5 243 7 1195 32
51 Frank Willy Lie Bråten Trysil  4 235 7 240 6 237 9 238 7 243 10 1193 39
52 Arne Fossmo Ringebu og Fåvang  5 234 9 243 8 239 4 238 11 238 7 1192 39
53 Kjell Aarskog Blaker  5 238 2 237 8 240 10 236 6 241 6 1192 32
54 Ola Vangen Sunnylven  5 238 4 237 4 239 3 241 6 236 3 1191 20
55 Finn Atle Oldeide Sykkylven  5 236 3 241 7 240 8 230 2 243 6 1190 26
56 Ole Jørgen Haugen Engesetdal/Skodje  4 232 4 244 6 240 4 237 8 234 11 1187 33
57 Emil Johansen Nygårdseter Kongsvinger og Omegn  4 235 5 238 6 239 7 237 3 238 6 1187 27
58 Arne Erik Christophersen Lismarken  5 238 10 238 9 241 6 231 5 238 12 1186 42
59 Einar Furuseth Lismarken  4 233 3 237 6 237 6 238 8 241 11 1186 34
60 Marius Malme Fåberg  5 234 6 238 9 240 6 240 6 232 4 1184 31
61 Bjørn Olav Nyfløt Øyer/Dølen  4 235 8 235 10 241 7 234 7 238 5 1183 37
62 Dag Andre Hauge Sunnylven  5 235 5 237 9 235 5 238 7 237 12 1182 38
63 Rune K. Brandtzæg Mære  3 239 6 235 8 233 7 239 4 235 8 1181 33
64 Arild Wergeland Oppedal/Brekke  4 233 8 230 4 242 9 239 7 236 2 1180 30
65 Geir Lunde Klepp  4 240 5 235 8 232 4 232 2 238 8 1177 27
66 Pål Kristian Kværneng Løiten  4 236 6 232 3 235 6 235 7 239 3 1177 25
67 Odd Ivar Sæther Blaker  4 239 7 239 9 230 2 229 6 238 6 1175 30
68 Bjørnar Rasmussen Aurdal Sykkylven  4 230 5 239 10 239 9 230 6 234 8 1172 38
69 Bjørn Einar Andersen Nordre Land  4 226 3 236 7 233 8 238 6 237 7 1170 31
70 Frode Lund Blaker  5 232 3 237 4 237 8 235 6 229 5 1170 26
71 Magne Almås Elverum  3 230 11 237 5 236 7 229 6 237 9 1169 38
72 Ole Brukstuen Lismarken  4 235 3 229 4 233 4 236 5 235 6 1168 22
73 Roald Johnsen Napp  4 231 5 235 6 232 7 235 2 231 4 1164 24
74 Oddlaug Wergeland Kvame Oppedal/Brekke  4 232 3 218 2 233 8 236 5 238 5 1157 23
75 Andreas Riksheim Oldeide Sykkylven  4 239 9 237 4 197 5 239 7 240 9 1152 34
76 Arne Erik Nilsen Raumnes  4 229 1 236 6 233 8 223 3 228 6 1149 24
77 Torstein Wangen Vinstra  3 231 3 229 5 228 3 231 5 230 5 1149 21
78 Thor Einar Aurdal Sykkylven  4 236 6 226 2 223 4 230 5 230 6 1145 23
79 Andreas Bryhn Øyer/Dølen  3 229 5 224 8 239 5 223 4 227 4 1142 26
80 Siv Hege Saltnes Klokset Engesetdal/Skodje  4 225 2 230 5 230 6 230 8 227 3 1142 24
81 Kim Johnsen Spydeberg  3 234 4 223 5 231 4 225 4 229 6 1142 23
82 Eirik Hylland Aurland  3 234 9 222 4 231 3 221 4 232 5 1140 25
83 Knut Larsen Ytre Rendal  4 228 0 226 4 225 4 229 1 220 5 1128 14
84 Trond Erling Andersen Nordre Land  3 224 2 220 1 233 6 231 5 217 6 1125 20
85 Jon Arne Olsen Nesna  3 225 5 226 3 219 4 220 3 223 5 1113 20
86 Birge Meistad Orkla  5 139 2 233 5 238 8 243 9 237 2 1090 26
87 Ole Tønderum Nordre Land  3 217 3 222 3 210 2 217 4 221 3 1087 15
88 Ragnhild Bryhn Øyer/Dølen  3 157 1 228 2 230 2 234 6 236 6 1085 17
89 Torill Engevold Stange og Romedal  4 230 1 233 4 154 2 229 8 222 1 1068 16
90 Hans Kristian Wear Styrvoll  5 246 12 245 7 246 9 243 10 0 0 980 38
91 Ola Tore Dokken Nordre Land  5 244 9 0 0 243 4 240 6 245 11 972 30
92 Tor Jarle Nystuen Nøtterø  5 239 4 238 6 0 0 240 10 243 9 960 29
93 Linn Hege Bakken Ringebu og Fåvang  5 0 0 244 10 240 12 238 6 235 5 957 33
94 Audun Hellenes Styrvoll  4 242 7 241 5 238 11 236 7 0 0 957 30
95 Bjørn Lennart Vorre Styrvoll  5 242 7 239 7 225 4 246 12 0 0 952 30
96 Bjarne Budsberg Vinstra  5 0 0 239 5 238 7 236 5 229 8 942 25
97 Tore Johansen Oslo Østre  5 0 0 237 6 232 7 233 4 240 5 942 22
98 Arne Steinfjell Alteren  4 236 5 236 5 0 0 231 9 228 4 931 23
99 Johannes Barli Åsheim  4 226 3 0 0 227 5 238 4 235 6 926 18
100 Anne Mette Kjølgård Lillehammer  3 0 0 213 2 227 4 223 2 222 4 885 12
101 Kjell Bøe Bjørgum Aurland  3 220 3 210 5 225 2 0 0 225 7 880 17
102 Reinert Bokn Finnøy  3 0 0 215 3 230 4 228 6 205 1 878 14
103 Sissel Bokn Finnøy  3 0 0 210 3 220 6 216 0 226 1 872 10
104 Marianne Berger Oslo Østre  5 0 0 0 0 248 10 244 10 245 6 737 26
105 Miriam Jeanette Bjerklund Rygge  5 0 0 0 0 245 9 246 12 245 6 736 27
106 Trond Bergan Jondalen  5 0 0 0 0 246 15 243 13 246 13 735 41
107 Ole Martin Engh Viken (opland)  5 0 0 247 11 243 10 243 6 0 0 733 27
108 Jan Andre Runhovde Rygge  5 0 0 0 0 242 7 248 13 242 9 732 29
109 Einar Grue Tynset  4 245 8 243 10 244 9 0 0 0 0 732 27
110 Bjarne Muri Oslo Østre  5 243 7 244 8 243 13 0 0 0 0 730 28
111 Sverre Brovoll Oslo Østre  5 0 0 0 0 244 8 239 5 245 9 728 22
112 Tore Larsen Østre Gausdal  4 0 0 0 0 242 7 240 8 244 11 726 26
113 Bjørn Lieng Skurdalen og Dagali  5 0 0 243 11 241 9 241 11 0 0 725 31
114 Bjørner Kolrud Østre Gausdal  5 0 0 236 7 245 9 0 0 241 8 722 24
115 Even Gultvedt Aas  5 0 0 0 0 239 7 244 8 239 5 722 20
116 Thorstein Åmodt Lom og Skjåk  4 237 5 241 9 243 16 0 0 0 0 721 30
117 Tormod Bjørnødegård Gjøvik og Brusveen  5 0 0 0 0 242 14 236 4 243 7 721 25
118 Birgit Rønningen Østre Gausdal  4 0 0 0 0 238 8 240 3 243 11 721 22
119 Thomas Stenvoll Soknedal  3 243 9 244 12 232 6 0 0 0 0 719 27
120 Morten Musiol Oslo Østre  5 0 0 0 0 239 13 242 7 238 6 719 26
121 Magne Øverbø Skurdalen og Dagali  4 0 0 237 5 241 9 241 4 0 0 719 18
122 Britt Nesteby Tynset  5 239 6 239 9 240 10 0 0 0 0 718 25
123 Einar Myki Løiten  4 0 0 0 0 241 6 235 7 232 4 708 17
124 Anders Kolrud Østre Gausdal  5 239 6 0 0 232 10 0 0 236 8 707 24
125 Per Asle Nordli Asker  4 0 0 236 7 235 3 236 9 0 0 707 19
126 Tore Brandtzæg Mære  4 0 0 0 0 234 3 233 7 235 6 702 16
127 Atle Bakken Vågå  3 239 6 226 6 232 7 0 0 0 0 697 19
128 Ola Wester Lillehammer  3 0 0 228 4 0 0 234 9 234 5 696 18
129 Bjørn Marius Johnsen Nord-Odal  5 0 0 236 6 230 4 226 5 0 0 692 15
130 Anne Beate Engebretsen Øvre Rendal  4 0 0 0 0 229 6 218 5 233 8 680 19
131 Dag Lien Løiten  5 0 0 0 0 0 0 243 10 246 8 489 18
132 Hans Runar Kojedal Røros  5 0 0 0 0 247 10 240 8 0 0 487 18
133 Helge Norberg Oslo Østre  5 242 12 244 9 0 0 0 0 0 0 486 21
134 Gudbrand Mo Lom og Skjåk  5 243 10 240 9 0 0 0 0 0 0 483 19
135 Lise Faldbakken Stange og Romedal  5 0 0 0 0 239 8 242 9 0 0 481 17
136 Tore Åsly Kampen Ringebu og Fåvang  4 0 0 0 0 237 7 237 2 0 0 474 9
137 Øystein Rønningen Østre Gausdal  4 0 0 0 0 232 6 0 0 237 8 469 14
138 Even Malme Fåberg  3 0 0 0 0 0 0 229 5 238 8 467 13
139 Eline Aasen Tråseth Lismarken  4 0 0 0 0 0 0 235 5 226 3 461 8
140 Berit Kolrud Østre Gausdal  3 0 0 0 0 238 7 0 0 222 7 460 14
141 May-Britt Radford Kongsvinger og Omegn  4 231 5 228 3 0 0 0 0 0 0 459 8
142 Mats Sæther Ringebu og Fåvang  3 0 0 0 0 226 2 227 4 0 0 453 6
143 Stein Frode Ånsløkken Ringebu og Fåvang  3 0 0 0 0 229 5 220 0 0 0 449 5
144 Kjell Kristian Lunde Tangen  3 0 0 0 0 216 2 217 3 0 0 433 5
145 Amund Haugstulen Dovre og Dovreskog  5 243 12 0 0 0 0 0 0 0 0 243 12
146 Knut Olav Olsen Skarpskytten  5 238 12 0 0 0 0 0 0 0 0 238 12
147 Kristoffer Kojedal Røros  5 0 0 0 0 238 9 0 0 0 0 238 9
148 Audun Hellenes Styrvoll  4 0 0 0 0 0 0 0 0 237 7 237 7
149 Geir Kjølgård Lillehammer  4 0 0 0 0 0 0 0 0 236 7 236 7
150 Henrik Solbakken Ringebu og Fåvang  4 0 0 0 0 235 6 0 0 0 0 235 6
151 Simen S Lund Østre Gausdal  3 0 0 0 0 0 0 0 0 235 5 235 5
152 Maren Oline Nygaard Åmot  4 0 0 0 0 0 0 234 5 0 0 234 5
153 Knut Sigurd Totland Nes og Bromma  4 0 0 0 0 0 0 0 0 233 6 233 6
154 Mikael Brendløkken Øyer/Dølen  3 0 0 0 0 0 0 232 5 0 0 232 5
155 Ken Roger Stø Vinstra  4 0 0 231 7 0 0 0 0 0 0 231 7
156 Gunnar Bråten Alvdal  4 0 0 0 0 229 4 0 0 0 0 229 4
157 Eskil Aasen Wangen Vinstra  3 0 0 219 3 0 0 0 0 0 0 219 3